پکیج کامل آهنگ تغییرات توابع

مطالب دیگر:
📚بررسی علل بزهکاری در نوجوانان دختر و پسر📚بررسی علل رقابت‌های مثبت و منفی و تأثیر آن بر امنیت ملی كشور ایران📚بررسی علل و عوامل اجتماعی و عاطفی در گرایش به اعتیاد در بین جوانان📚بررسی عملكرد مدیران تحصیلکرده و غیر تحصیلكرده📚بررسی عوامل اجتماعی موثر در افت تحصیلی در میان دانش آموزان دختر و پسر در مقطع متوسطه📚بررسی عوامل موثر بر یادگیری دروس بخوانیم و بنویسیم پایه اول و دوم ابتدایی📚بررسی عوامل موثر بر اختلالات یادگیری در بین دانش آموزان📚بررسی كارآمدی بازی درمانی رفتاری - شناختی بر كاهش نشانه های پرخاشگری كودكان پسر 11-8 ساله مبتلا به اختلال سلوك📚بررسی مردم شناسی طرح ها و نقوش لباس ها و بافته های ساسانی📚بررسی مشکلات زندانیان زن پس از آزادی از زندان📚بررسی مشکلات دوران نوجوانی و جوانی📚مطالعات طراحی پارك علمی ، تحقیقاتی ساختمان📚بررسی مقایسه میزان عزت نفس افراد عادی و افراد دارای هراس اجتماعی📚بررسی مقایسه هوش هیجانی زنان و مردان كارمند📚بررسی موانع بهره گیری از تكنولوژی آموزشی در فرایند تدریس و یادگیری📚بررسی میزان آشنایی معلمان علوم تجربی سال چهارم ابتدایی با اهداف درس علوم و رابطه آن با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان📚بررسی میزان تاثیر اردوهای تربیتی – آموزشی بر رشد شخصیت دانش آموزان📚بررسی میزان تاثیر سطح سواد والدین بر پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دختر مقطع راهنمایی شهرستان بجنورد📚بررسی میزان تحمل استرس بین دانشجویان پسر و دختر📚بررسی میزان عزت نفس کارکنان مجرد ومتاهل بیمارستان حکیم ومقایسه میزان افسردگی وسطح عزت نفس گروهی از دانشجویان شاغل و غیر شاغل
مشتق گیری , جزوه ریاضی 3 تجربی , جزوه حسابان , مشتق چیست , کاربردهای مشتق , جزوه کنکور مشتق , آهنگ تغییرات|1075575|fan
هم اکنون فایل با مشخصه ی پکیج کامل آهنگ تغییرات توابع وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور + فیلم آموزشی ""
( فصل چهارم ریاضی 3 تجربی - فصل پنجم حسابان )

در این فایل ، سومین درس از فصل چهارم ریاضی سوم تجربی و فصل پنجم حسابان نظام قدیم در قالب 1 فایل ویدئویی و جزوه های آن قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند کتاب ریاضی 3 تجربی یا حسابان را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. زمان کل فایل های آموزشی 28 دقیقه و تعداد صفحات جزوه ها 3 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی ، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز از همین الان آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را داشته باشد.

مزایای بسته آموزشی

- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به عناوین نامبرده
- حل و تحلیل مثال های مهم کتاب
- حل مسائل مهم امتحانی خارج از کتاب
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از جدول ، نمودار و تصاویر آموزشی و رنگی زیبا جهت بالا رفتن کیفیت آموزش
- قابل پخش بودن ویدئوها با کامپیوتر ، لب تاب و تلویزیون

ویژگی های بسته آموزشی
- تعداد سرفصل های تدریس شده:1
- زمان آموزش: 28 دقیقه
- تعداد صفحات جزوه : 3
- حجم فایل اصلی: 36 مگابایت

سرفصل های آموزشی
- آهنگ تغییرات

شامل آموزش مفاهیمِ: معادله حرکت - مشتق اول تابع مکان - سرعت لحظه ای -مشتق دوم تابع مکان - شتاب لحظه ای

سرفصل کامل تمام دروس فصل 4 ریاضی 3 تجربی و فصل پنجم حسابان به صورت زیر است:
- آشنايي با مفهوم مشتق
- روش های محاسبه مشتق
- آهنگ تغییرات
- مشتق توابع مثلثاتی و توابع وارون

جزوات و فیلم های آموزشی سایر عناوین و دروس مربوط به کتاب حاضر و سایر کتاب ها را می توانید از همین سایت دانلود کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)